שולחן כתיבה

חברת ריהוטק, שאולם התצוגה המרשים והמודרני שלה ממוקם בראשון לציון, מתמחה כבר שנים רבות בתחום הריהוט המשרדי. במידה ואתם זקוקים למערכות ישיבה משרדיות, שולחן ישיבות, כסאות משרדיים במגוון דגמים או שולחן כתיבה מקצועי, הגיע הזמן להכיר. החברה שמה לה למטרה לרכז את כל צורכי הריהוט המשרדי במקום אחד. אם בעבר נאלצתם להתרוצץ בין נגרייה אחת לשנייה, בין חנות זו לבית עסק זה ולהרכיב לעצמכם מערכת ריהוט אחת, הרי שהיום מדובר בעניין של מה בכך. חברת ריהוטק מספקת לכם פתרון מקיף אחד שלם ופשוט.
בואו לאולם התצוגה המרשים של החברה והכירו מקרוב את העולם המקצועי של הריהוט המשרדי מבית ריהוטק, החברה שמובילה את תחום הריהוט המשרדי בישראל.

כיצד לבחור שולחן כתיבה

כמו שאתם ודאי יודעים שולחן כתיבה יכול לשמש לצרכים שונים. שולחן כתיבה עבור מנהל משרד אינו שולחן כתיבה עבור מזכירה או עבור עובד זוטר. אי לכך, חשוב מאוד להתייעץ לפני בחירת שולחן משרד עבור העסק שלכם. המומחים של ריהוטק ישמחו לעמוד לשירותכם ולתרום לכם מניסיונם רב השנים בתחום.
ישנם מספר עקרונות בנוגע לבחירת שולחן כתיבה:

  • משטח עבודה גדול - לא בטוח שבאמת תזדקקו לכל כך הרבה מרחב בעבודה היומיומית, אבל במידה ומידות החדר מאפשרות זאת, אין שום סיבה להסתפק במשטח מצומצם. משטח גדול יאפשר לכם להניח ניירות משרדיים על השולחן, תמונות של היקירים שלכם ועוד.
  • שולחן כתיבה בימינו הוא לרוב שולחן מחשב. אי לכך ודאו כי הוא מתאים למידות של המחשב שלכם והינו בעל מגירה נשלפת, עיצוב שמתאים לציוד הנלווה דוגמת הרמקולים או המדפסת וכיו"ב.
  • מעבר לכל האמור לעיל זכרו שכשמדובר על שולחן כתיבה, כמו כל ציוד משרדי אחר, הדגש הוא על שילוב בין מראה סמכותי ומקצועי ועיצוב נוח תוך הקפדה על פונקציונאליות מרבית.

  Twenty     Clip     Tom-w     Digit     Tom-ws     Piton     Tom-v     Tom-m     Doctor  
השר חיים שפירא 9 א.ת.חדש ראשל"צ טל: 03-9613455 פקס: 03-9417002
 
סוגי ריהוט שולחנות כסאות ריהוט אחר מי אנחנו
ריהוט משרדי
ריהוט גן
ריהוט משרדי ראשון לציון
ריהוט משרדי יוקרתי
ריהוט מוסדי
ריהוט מתכת

חידושים בענף ריהוט משרדי
ריהוט למשרד

 

שולחן מתקפל
שולחנות
שולחן עבודה
שולחנות מחשב
שולחן ישיבות
שולחן כתיבה
שולחן מנהלים
כסאות
כסא מזכירה
כסאות בר
כסאות משרד
כסאות מחשב
כסא מנהלים

כסא איכותי
כונניות
ספריות
כורסאות
מחיצות
דלפק קבלה
פתרונות ישיבה
מערכות ריהוט
פרויקטים
תערוכות
אולם תצוגה
אודות
צור קשר
 
נטסטייל – בניית אתרים  | Copyright © 2001-2014 Net-style. All rights reserved